Наша лабораторія поповнилась черговим унікальним приладом

З радістю інформуємо, що на початку вересня, разом з харківськими колегами, нам вдалося успішно запустити і протестувати хроматограф з масс-селективным детектором (MSD) Hewlett Packard G1800C. Прилад потрапив до нас із США, де був у використанні в одному з університетів, відновлювався і модернізувався досить довгий час власними силами. Був пройдений дуже великий шлях, та спільними зусиллями багатьох фахівців прилад вдалось відновити та запустити. 
 
мас-селективний детектор, мас-спектральний детектор, хроматограф, MSD, GCD, HP G1800
Хочу проінформувати, що в нашому користуванні вже є один хроматограф з полум'яно-іонізаційним детектором (PID) HP 5890, який в основному розрахований на кількісний аналіз та переважно органічні сполуки. Цей же більш універсальний, адже має первинне призначення - якісний аналіз/ Існуючі бібліотеки речовин (NIST) налічують сотні тисяч спектрів! До того ж, кількісний аналіз організований на більш високому рівні. 
 
 
Chemstation, мас-селективний детектор, мас-спектральний детектор, хроматограф, MSD, GCD, HP G1800,
Те, що це наукова фантастика, на нашому робочому столі, підтверджує той факт, що вартість таких систем не поступається ціні на позашляховик високого класу, а кількість таких систем на всю Україну є вкрай обмеженою. Разом з тим, повністю усвідомлюємо те, що вимірює не прилад, а людина, починаючи з пробопідготовки, пробовідбору, введення проби, аналізу та обробки результатів і т. д., тобто простір для вдосконалення є і лишається достатньо великим...
 
 
Проте працювати є над чим і це не може не радувати! Загалом, якщо ви не знаєте, що саме викидаєте в атмосферу - ми їдемо до вас :). Хоча застосування приладу не обмежується тільки викидами... Однозначно, це кращий подарунок до нашого 15-річчя, яке ми відсвяткували 9 вересня. 
 
Команда Інтер-Еко
 
Повернутись