Документи, що обґрунтовують обсяги викидів

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітряДозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря є офіційним документом, який в обов'язковому порядку повинні отримувати всі підприємства, які так чи інакше утворюють викиди. Фактично він надає право організаціям і приватним підприємцям експлуатувати обладнання, що заподіює шкоду атмосферному повітрю.

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря видається на підставі цілого ряду документів і погоджень. Одним з них є Документи в яких обґрунтовуються обсяги викидів. На відміну від звіту по інвентаризаціії викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, де відображається фактична картина про якісний і кількісний склад викидів, в документах які обґрунтовують обсяги викидів відображається:

  • Порівняння цих показників щодо чинних нормативів граничнодопустимих викидів;
  • Оцінка викидів на предмет впливу на здоров'я людини в районі розташування підприємства (на межі санітарно-захисної зони);
  • Розробка заходів по зниженню викидів шкідливих речовин в атмосферу і т.д.

Так як, згідно з законодавством, дозвіл на викиди видається мінімум на п'ять років - від якості виконаних документів залежить що саме і яким чином потрібно робити підприємству протягом цього часу та не допустити помилок, які можуть призвести до жорстких штрафних санкцій,  що підтверджується досвідом останніх років.

Розуміючи всю складність даних процесів, компанія «Інтер-Еко» готова взяти на себе вирішення левової частки завдань в рамках отримання дозволу на викиди в атмосферу. Фахівці нашої фірми мають більш ніж десятирічний досвід контролю за дотриманням екологічних нормативів, проведення інвентаризацій джерел забруднення та оформлення документації, що обґрунтовує обсяги викидів. Ми уважно відслідковуємо зміни в природоохоронному законодавстві та завчасно реагуємо на них.

Фірма «Інтер-Еко» з урахуванням індивідуальних особливостей виробництва,проведе розробку необхідної документації, всі необхідні виміри та дослідження, а також допоможе максимально оперативно оформити документацію, необхідну для отримання дозволу на викиди.