Інвентаризація джерел викидів в атмосферу

Інвентаризація джерел викидів в атмосферуЯк відомо, найбільшим забруднювачем атмосфери є автотранспорт. Крім нього, величезної шкоди навколишньому середовищу в Україну завдають теплові електростанції (ТЕС). Спалюючи великі обсяги газу, нафтопродуктів та вугілля, вони викидають в повітря мільйони тон шкідливих газів, золи, аерозолів і покривають чималі площі відпрацьованим шлаком і золою. Значної шкоди екосистемі наносять видобувні, металургійні, хімічні й переробні підприємства. Негативний вплив мають і набагато менші, але більш чисельні виробництва. Не даремно в промислово розвинених країнах викиди в атмосферу поставлені під жорсткий контроль держави та громадськості. Для оцінки їх видів і обсягів на вітчизняних підприємствах повинна проводитися регулярна інвентаризація джерел викидів в атмосферу.

Дана процедура може здійснюватися екологічними службами самого підприємства. Однак, по-справжньому професійна інвентаризація джерел викидів в атмосферу може бути проведена тільки спеціалізованими науково-консультативними компаніями. Інвентаризація являє собою систематизацію інформації про наявність та розподіл джерел утворення та викидів забруднюючих речовин. Одним з найважливіших етапів у рамках цієї процедури є якісне і кількісне визначення викидів від джерел забруднення. Цей процес досить складний, вимагає проведення комплексу інструментальних вимірювань і досконального знання методології. На підставі проведеної інвентаризації складається технічний звіт з наданням всієї документації, висновків і рекомендацій. Даний технічний звіт надалі служить важливим документом для визначення параметрів, що закладаються у дозвіл на викиди в атмосферу.

Компанія «Інтер-Еко» здійснює повний комплекс послуг з проведення інвентаризації викидів. Наші досвідчені фахівці в найкоротші терміни максимально якісно і професійно проведуть інструментальні вимірювання, розроблять і узгодять пакет екологічної документації, проконсультують працівників підприємства-замовника на предмет подальшого контролю над викидами в атмосферу. Ви можете зв'язатися з нами по телефону або задати питання по електронній пошті.