Інвентаризація відходів

Інвентаризація відходівВідповідно до законодавства України (Постанова №2034 від 1 листопада 1999 р.), практично у всіх організаціях повинна здійснюватися інвентаризація відходів. Інвентаризація відходів - комплекс разових організаційно-технічних заходів з виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення та обстеження місць утворення відходів і об'єктів поводження з ними.

У технічному звіті про інвентаризацію вказуються технологічні, фізико-хімічні, санітарні, екологічні та інші параметри відходів, що утворюються на підприємстві. Крім того, описуються методи їх контролю та вимірювання, технології транспортування, зберігання, утилізації, обробки, видалення і поховання. За задумом природоохоронних структур все це покликане максимально точно ідентифікувати характер відходів і, відповідно, визначити оптимальні способи позбавлення від них.

У результаті проведеної інвентаризації відходів визначаються максимальний обсяг відходів, який підприємство має право розмістити на своїй території, відвезти на звалище або відправити на утилізацію. Дана інформація є необхідною для отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами. дозволу на утворення та розміщення відходів.

Інвентаризація відходів полегшує первинний облік відходів, який здійснюють самі працівники підприємства. Зазвичай він проводиться за допомогою заповнення типових форм первинної облікової документації - журналів, карток і анкет. Крім цього, такі відомості потрапляють до нормативно-технічних, бухгалтерських та планово-економічних документів. Згодом всі дані про утворенні відходів і поводження з ними заносяться в паспорт, а також до форм державної статистичної звітності.

Інвентаризація відходів є досить складним і тривалим процесом. Зазвичай підприємства замовляють подібні послуги у сторонніх організацій, працівники яких володіють належними знаннями та досвідом роботи в даній сфері, а також мають практику в оформленні екологічної документації.

Однією з провідних організацій Вінницького регіону та України, що відповідає указаним умовам є компанія «Інтер-Еко». Наші фахівці, крім інвентаризації відходів, допоможуть у найкоротші терміни і максимально ефективно оформити та впровадити систему обліку відходів, розроблять паспорта і проведуть всі належні консультації для самостійного ведення первинного обліку відходів працівниками підприємства-замовника.

Ви можете докладніше дізнатися про наші послуги по телефону, задати питання по електронній пошті або звернутися, використовуючи форму зворотного зв'язку. Ми завжди раді бачити Вас в числі наших клієнтів!