Проектування і екологічна експертиза

Проектування і екологічна експертизаВідомо, що Україна не є цілком успішною державою з точки зору стану навколишнього середовища. Країна (особливо її східна частина) насичена промисловими підприємствами, викиди яких забруднюють атмосферу, водойми і ґрунт. Чорнобильська та інші техногенні катастрофи змушують і державу, і громадськість з особливою увагою стежити за дотриманням правил екологічної безпеки як працюючих, так і новостворених підприємств. Особлива увага приділяється ще на стадії проектування, створення, розширення чи модернізації виробничих об'єктів, так як для нововведених підприємств встановлені жорсткі нормативи гранично допустимих викидів в атмосферу, скидів у водні об'єкти, утворення відходів і т.д., а для відкриття нового виробництва обов'язково потрібно позитивне рішення природоохоронних державних органів. Щоб підвищити шанси на позитивний результат проводяться проектування та  дослідження, які виконує наш відділ екологічної експертизи.

Дана процедура покликана встановити чи відповідає запланована господарська діяльність екологічним вимогам, встановленим законодавством. Адже, якщо державна комісія винесе негативний вердикт, то реалізація проекту, як мінімум, призупиниться. Це потягне за собою додаткові витрати по його зміні, а якщо будівельно-монтажні роботи вже розпочалися, то збитки можуть скласти солідні суми. Саме тому стає все більш актуальною попередня оцінка та екологічне проектування, що проводяться спеціалістами нашого відділу екологічної експертизи. Проведення даних процедур дозволяє мінімізувати можливість негативного результату на етапі, коли експертиза проводиться вже державними органами.

У рамках екологічного проектування компанія «Інтер-Еко» здійснює повний комплекс послуг з розробки проектної та передпроектної природоохоронної документації для підприємств усіх видів діяльності. Екологічне проектування проводиться з метою оцінки стану навколишнього природнього середовища, а також кількості ресурсів, необхідних для його відновлення. Наявність подібної документації не тільки підвищує екологічну обґрунтованість роботи об'єкта, а й збільшує престиж підприємства, не кажучи вже про турботу про здоров'я працівників та населення. Зібраний пакет документів узгоджується в державних органах екологічної експертизи, на підставі чого підприємство отримує пакет початково-дозвільної документації. З практичної точки зору екологічне проектування дозволяє оптимізувати витрати і помітно мінімізувати платежі організації за негативний вплив на навколишнє середовище. 

Одним з лідерів з надання подібних послуг, як у Вінницькому регіоні, так і в України, є наша компанія «Інтер-Еко». Ми займаємося питаннями екологічної безпеки промислових і комунальних підприємств більше 10 років, володіємо солідним досвідом у цій сфері. Наш відділ екологічної експертизи розробляє оцінку впливу об'єкта на навколишнє середовище на етапах передпроектних рішеннь і стадії введення підприємств в експлуатацію. Крім того, фахівці «Інтер-Еко» оформляють всі необхідні документи, що обґрунтовують обсяги викидів в атмосферу, скидів у водні об'єкти, утворення відходів і т.д. для отримання дозволів на їх обсяги з боку державних органів.