Про компанію Інтер-Еко

Приватне підприємство «Інтер-Еко» - проектна, дослідницька та консультаційна компанія, яка діє в сфері охорони навколишнього природного середовища. Організація реалізує власну діяльність в багатьох напрямках цієї сфери, розвиваючи наукову, комерційну та громадську діяльності. Комерційна діяльність зосереджена переважно на наданні послуг в галузі промислової екології.

Підприємство засновано у 1999 році і з тих пір займає лідерське становище у Вінницькому регіоні. Об’єднуючи молодих та завзятих фахівців власної справи компанія завжди досягає поставлених цілей. Нашу команду відрізняє готовність до творчого пошуку, індивідуальний підхід до кожного проекту та моральність при прийняті  компромісних рішень – це той мінімальний набір вимог, які можуть  породити зважені та стійкі рішення,  які будуть задовольняти всі сторони на довгі роки.   Активно розвиваючись та постійно зміцнюючи власний потенціал компанія готова до реалізації проектів державного та міжнародного масштабу.

Принципи діяльності:

  1. Ведення суспільно-корисного (соціального), відкритого та ефективного бізнесу, який ґрунтується на партнерських та довготривалих стосунках між усіма учасниками ринку.

  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, який максимально враховує особливості та специфічність і, як результат, надання завжди вчасного та якісного продукту за адекватні кошти.

  3. Розвиток природоохоронної галузі через встановлення нових стандартів якості, вдосконалення інструментів реалізації бізнесу, політики впровадження та інновацій.

Стратегія діяльності:

В бізнесі існує стратегія кращого продукту та кращої ефективності. Стратегія кращої ефективності – досить розповсюджена практика - це коли компанія намагаєтеся мінімально витрачати, при цьому максимально заробляючи. В результаті підприємство може бути ефективним бізнес-підприємством, але лишатись абсолютним аутсайдером конкуренції.

Наша команда сповідує стратегію найкращого продукту – ми намагаємось виробляти максимально якісний продукт, при цьому багато витрачаючи зусиль та інвестицій в розвиток цієї галузі, виробляючи нове програмне забезпечення та прилади, розвиваючи лабораторно-дослідницьку базу, просуваючи інноваційні продукти. Виробляючи краще в своїй галузі, ми - виграємо, а намагаючись займати лідерське становище - забезпечуємо собі комерційний успіх.

ПП «Інтер-Еко» має необхідні дозволи та ліцензії, атестовану вимірювальну екологічну лабораторію та відповідного рівня фахівців на виконання робіт.

Як правило всі роботи виконуються «під ключ» - зі всіма необхідними погодженнями та реєстраціями в інших закладах, дозволяючи замовнику займатись власною справою.

Інтер-Еко та логотип є зареєстрованою торговою маркою. Свідоцтво на знак для товарів та послуг №121804.